SEMP III - SARMA WOLA 8:0 (2:0)
IV liga MZPN D1 Grupa 5 - 3 kolejka
16 września 2018 17:30 : 19:30
Boisko: Estadio Koncertowa ul. Koncertowa 4
25' Jakub Olszewski na 1:0, 28' Bartosz Górski na 2:0, 31' Kuba Jędrych na 3:0 asysta Adam Świderski, 35' Adam Świderski na 4:0 asysta Tadeusz Thiel, 36' Paweł Saczuk na 5:0 asysta Adam Świderski, 48' Tadeusz Thiel na 6:0, 58' Jakub Olszewski na 7:0 asysta Tymek Żubiński, 59' Bartosz Górski na 8:0
Początek meczu to testowanie ustawienia, ładne próby wyprowadzania akcji. W 6 minucie karnego nie wykorzystał Adam Świderski ale to tylko spowodowało, że nasi zawodnicy nasilili pressing. Pierwsza połowa zakończyła się dwoma zdobytymi golami po akcjach zakończonych przez Kubę Olszewskiego i Bartka Górskiego. Druga połowa to dominacja SEMP-a. Dobre rozegranie, wzajemna asekuracja i znacznie lepsza skuteczność w wykańczaniu akcji pozwoliła na kontrolowanie sytuacji na boisku. Kolejne gole strzelone przez Kubę Jędrycha, Tadzia Thiela, Adama Świderskiego, Pawła Saczuka, Kubę Olszewskiego i na koniec z wolnego strzał Bartka Górskiego, dały wysoką wygraną. Końcowy wynik 8:0 to efekt pracy całej drużyny. Asysty w wykonaniu Thiela, Świderskiego, Jędrycha, Żubińskiego oraz reszty zespołu naprawdę mogły się podobać. Obrońcy skutecznie powstrzymywali przeciwników od ataków na naszą bramkę i przerywali akcje przeciwników. W ciągu całego meczu bramkarz miał 3-4 sytuacje w których mógł się wykazać. Trzeba też oddać szacunek przeciwnikom, którzy cały czas walczyli o lepszy wynik i nie odpuszczali. Gratulacje dla całej Drużyny.