Semp II - Drukarz 0:3

SEMP II - KS DRUKARZ 0:3 (0:1)
II liga MZPN D1 Grupa 3 - 3 kolejka
16 września 2018 14:30 : 16:40
Boisko: Estadio Koncertowa ul. Koncertowa 4
17' KS Drukarz na 0:1, 35' KS Drukarz na 0:2, 46' KS Drukarz na 0:3
Gdy przed meczem spotkaliśmy na parkingu trenera przyjezdnych i zadaliśmy pytanie czy to prawda, o czym ćwierkają od wielu dni okoliczne wróble, że Drukarz zamierza wrócić do pierwszej ligi poprzez naszą grupę, usłyszeliśmy tylko wymijające wyjaśnienia, że będą „mieszać składem”. Tak się składa, że w tym sezonie spadkowicz z I ligi posiada dwie drużyny na drugim poziomie rozgrywkowym i jak się okazało, zamiast Drukarza II zobaczyliśmy w niedzielne popołudnie drużynę zbliżoną do I składu. Dlaczego o tym piszemy? I drużyna Drukarza grając jeszcze na poziomie I ligi była niezwykle wymagającym przeciwnikiem dla naszych Sempów, a do historii na pewno przejdzie mecz rozegrany jesienią 2017r na turnieju w Nadrzeczu, który został wówczas okrzyknięty najlepszym spotkaniem pod względem m.in. umiejętności taktycznych tam występujących zespołów.
Mecz rozpoczęła minuta ciszy poświęcona pamięci zawodnika Znicza Pruszków MATEUSZA JACAKA.
To nie był dobry mecz w naszym wykonaniu. Na początku dzisiejszego meczu w obu drużynach panowała przypadłość, a sytuacje bramkowe wynikały z błędów przy wyprowadzeniu piłki, a nie w wyniku dobre gry. Oba zespoły miały swoje sytuacje, ale brakowało w końcowej fazie przysłowiowej kropki nad i. Bramkę tracimy po kontrze mimo obrony pierwszego strzału, dobitka odnajduje już drogę do siatki. Druga cześć meczu w pierwszej fazie toczy się w środku pola i znów tracimy gola po stracie i kontrze Piłka wpada między nogami naszego bramkarza. Przed końcem meczu po indywidualnej akcji przeciwników i uderzeniu z powietrza tracimy bramkę na 0:3. Do końca spotkania wynik już nie ulega zmianie. 2 porażka w sezonie staje się faktem.