Porażka Sempa Ursynów z Drukarzem Warszawa

Dzisiaj zainaugurowaliśmy nowy sezon 2017/2018, grając u siebie z Drukarzem. Wynik 2-4 nie zachwyca, ale nie oddaje też w pełni przebiegu spotkania. Pierwsza połowa i dwie stracone bramki, gdzie przy dość wyrównanej grze przeciwnik wykorzystał właściwie jedyne dwie groźniejsze sytuacje, a my naszej jedynej niestety nie – po poprzeczce Nowego dobitka Majchra minęła bramkę.

Na samym początku drugiej połowy Drukarz skutecznie ostudził nasze zapędy do wyrównania, strzelając na 0-3. Pierwszy gol dla nas zdobył Theo po bardzo dobrym wyprowadzeniu piłki przez Michała w 43 minucie. Był to okres lepszej gry ofensywnej naszej drużyny – chłopcy stworzyli kilka ciekawych sytuacji zakończonych strzałami, w tym jeden autorstwa Theo w słupek. Niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą i przeciwnik w 56 minucie wykorzystał nasz błąd w wyprowadzaniu piłki, ustalając swój bilans na 4 zdobyte gole. W doliczonym czasie po celnej wrzutce Grzywki z rożnego, pięknie głową uderzył Michał, zdobywając ostatnią bramkę meczu.