Powołania na I-szą kolejkę ligi MZPN (jesień 2017)

Powołania na mecze mistrzowskie w dniu 03.09.2017.

SEMP I - Drukarz Warszawa. Zbiórka 10:30 w szatni.

Powołani: Januszko, Sauś, Nowakowski, Giguere, Woźniak, Podpora, Marecki, Jankowski, Mazurek, Oszkiel, Radomski, Radosz, Pollok, Grzywaczewski, Majchrowski

STF Champion - SEMP II. Zbiórka o 13:00 ul. Baletowa 164. Nawierzchnia naturalna.

Powołani: Bąk Wojciech, Radosz, Marczak, Bordzoł, Cieciura, Dąbrowski, Juszczuk, Korzeniowski, Majek, Mikulski, Pacek, Smerechański, Mieścicki, Łaz, Kursa.

Zabieramy ze sobą rollery i gumy, ochraniacze, picie, legitymacje i karty zdrowia. Kto przesłał mi w formie elektronicznej proszę o wydrukowanie i doniesienie na mecz.
Na mecz jedziemy w dresach klubowych, zabieramy białe i czerwone getry.

Ważna informacja dla rodziców/opiekunów jeśli któryś z chłopców nie może uczestniczyć w meczu mistrzowskim proszę o SMS do trenera lub kierownika drużyny.