Wygrana Semp II z Józefovią 2:1

Wszystko wskazywało, że to będzie trudny mecz. W pamięci mieliśmy bardzo "ciężkie" spotkania z zespołem Józefovi 2 sezony temu. Na boisku zjawiliśmy sięw liczbie 17 zawodników. Mecz od samego początku był prowadzony na połowie przeciwników. Pomimo tego w tym czasie nie udało się nam uzyskać prowadzenia. Zrobili to nasi przeciwnicy i to już w 6 minucie. Gol podziałał na nas jak przysłowiowa płachta na byka. W tej części meczu, gra toczyła się na połowie przeciwników. Musimy mieć na uwadze, że przy takim układzie na boisku, trzeba zwracać uwagę na kontry. Po 1nym z nich zawodnik Józefovi na nasze szczęście obił tylko poprzeczkę. W 21 minucie spotkania po długim wykopie piłki przez naszego bramkarza „Paprocha” , trafiła ona do Antoniego, który strzałem za pola karnego doprowadził do wyrównania. Była to 21 minuta i do końca pierwszej części spotkania nic już się nie zmieniło. Drugą część meczu wyszliśmy z nastawieniem, że 3 punkty muszą być nasze. Cztery minuty po przerwie przypomniał o sobie Kuba Mazurek, który mocnym strzałem pod poprzeczkę dał Sempowi prowadzenie w tym meczu. Pomimo słupków i poprzeczek z obydwu stron wynik spotkania nie uległ już zmianie. Cieszy fakt, że drużyna podniosła się z wyniku 0:1 i doprowadziła do pierwszego zwycięstwa w wiosennych rozgrywkach. Brawa dla chłopaków, trenera Ernesta i kibiców.

Bramki:

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW - SEMP II URSYNÓW 2006 1:2 (1:1)

Bramki: 1sza połowa: 6’ Józefovia Józefów na 1:0, 22’ Antoni Jankowski na 1:1 asysta Janek Paprocki

2ga połowa: 34’ Kuba Mazurek na 1:2 asysta Albert Pamrowski