Mamy awans do Ostróda Cup 2018

Turniej eliminacyjny do Ostróda Cup 2018 gościł 10 drużyn, z którymi w większości nie mieliśmy jeszcze przyjemności się potykać. W grupie mieliśmy dobrze nam znanego Juniora Radom, ProgresWarszawaz którym niedawno grała nasza druga drużyna i 2 kluby z Warmii.

Na pewno pozytywnie wyróżniała się drużyna z Lubawy, której bardzo mocnym punktem byli młodsi i bardzo szybcy zawodnicy. Mecz z Progresem przespaliśmy, zdobywając obie bramki dopiero w końcówce spotkania. Rosły i fizycznie grający Junior ustawił skuteczną zaporę, ale to, że nie wypluliśmy płuc na tym spotkaniu, pozwoliło nam potem skutecznie zawalczyć z dwoma najlepszymi drużynami Grupy B. Czasami trzeba mierzyć siły na zamiary i nie wdawać się w wyczerpujące przepychanki:)

SEMPUrsynów - Constract Lubawa 0:0

Z grupy wyszliśmy na 2-gim miejscu z siedmioma punktami i bilansem bramek 9:3. W półfinale trafiliśmy na zwycięzcę Grupy B, Marcovię Marki. W pierwszej połowie chłopcy dali się zdominować. Po przerwie na boisko wyszła jakby inna drużyna, trener zmienił ustawienie, wyciągnęliśmy na 2-2, i następnie na 3-3. W karnych okazaliśmy się jednak lepsi, przy dużym wkładzie Marka, który obronił jeden strzał.

Finał chłopcy zagrali jak w transie, GTS Pruszcz Gdański nie miał większych szans, był to najlepszy mecz turnieju naszej drużyny, zasłużenie wygrany pomimo wysokiego poziomu przeciwnika.

SEMPUrsynów - Marcovia Marki 3:3, karne 3:2