Powołania na 4-tą kolejkę ligi MZPN (jesień 2017)

Powołania na mecze ligowe 23/24 września 2017:

SEMP Ursynów - MUKS Kosa Konstancin

Zbiórka niedziela 9:00 na Koncertowa 4

Powołania: Marecki, Pollok, Januszko, Woźniak, Oszkiel, Nowakowski, Grzywaczewski, Majchrowski, Podpora, Radomski, Jankowski, Giguere, Kucharski

Proszę pamiętać , że w niedzielę jest PZU Maraton, który ma swoją trasę również na Ursynowie.

UKS Tarczyn - SEMP II Ursynów

Zbiórka sobota 9:00 na Szarych Szeregów 8 Tarczyn

Powołania:Marczak, Majek, Smerechański, Cieciura, Bordzoł, Bąk Wojtek, Karolak, Juszczuk, Mazurek, Korzeniowski, Radosz, Turowski, Łaz, Pacek, Żubiński, Mikulski (proszę dostarczyć badania), Mroczkowski

UWAGA: Zabieramy ze sobą rollery i gumy, ochraniacze, picie, legitymacje. Na mecz jedziemy w dresach klubowych, koszulkach treningowych, koszulkach polo. Pamiętamy, że zabieramy białe i czerwone getry. Ważna informacja dla rodziców/opiekunów jeśli któryś z chłopców nie może uczestniczyć w meczu mistrzowskim proszę o SMS do trenera lub kierownika drużyny.