Pewne zwycięstwo "dwójki' nad FC Halinów

II liga MZPN D1 Grupa 3 - 1 kolejka
2 września 201816:30 : 17:40
Boisko: Estadio Koncertowa
6’ Piotrek Kursa na 1:0 asysta Szymon Majek, 10’ Szymon Majek na 2:0, 34’ Wojtek Bąk na 3:0 asysta Szymon Majek, 40’ Kuba Mazurek na 4:0 asysta Szymon Majek,

Pewne zwycięstwo na inaugurację sezonu. Na pierwsze mecze po wakacyjnej przerwie zawsze czekamy z pewnym dreszczykiem niepewności. Jak okazało się, zupełnie niepotrzebnie, chłopcy w dzisiejszym meczu z beniaminkiem z Halinowa potwierdzili wysoką formę z poprzedniego sezonu i dali wyraźny sygnał, że podtrzymują aspiracje zajęcia czołowej lokaty na mecie rozgrywek.
Wysoki wynik odzwierciedla absolutną dominację naszego zespołu a klasą sam w sobie okazał się rozgrywający bardzo dobre zawody Szymon Majek autor dwóch strzelonych goli oraz trzech asyst.
Przeciwnicy wykorzystali chwilowe rozprężenie w szeregach naszej drużyny zdobywając dwie bramki ale to był jedyny moment w trakcie całego spotkania, gdy przyjezdni doszli do głosu. Należy nad tym elementem popracować, koncentracja, koncentacja przez cały mecz.
A już w kolejny weekend czeka nas bardzo ważny mecz z Irzykiem na który serdecznie zapraszamy.