Delta Warszawa Gospodarze

RobCiel

Utworzono:

28.05.2017

W dniu 28 maja 2017 podopieczni Trenera Emila Adamczuka z drużyny 2006A zagrali na wyjeździe rewanżowe spotkanie przeciwko zespołowi Delta Warszawa.
Przewaga Znicza była widoczna od pierwszych minut spotkania, a drużyna Gospodarzy była zepchnięta do obrony. Zawodnicy z Pruszkowa przez większość czasu utrzymywali się przy piłce i stwarzali groźne sytuacje, ale brakowało skuteczności i piłkarskiego szczęścia. Znicz kilkukrotnie uderzał na bramkę Gospodarzy, ale piłka obijała słupki lub poprzeczkę i nie chciała wpaść do siatki. Tak wyglądały trzy kwarty. W ostatniej części spotkania jedna z nielicznych akcji Delty, po błędzie naszej obrony, zakończyła się zdobyciem bramki przez Gospodarzy. Znicz Pruszków po stracie gola przystąpił do zmasowanego ataku, a drużyna Delty zaczęła grać na czas. Za niesportowe zachowanie zawodnika Gospodarzy, który wykopał piłkę poza boisko po gwizdku Pani Sędziny, został wykluczony z gry na 2 minuty. Na kilka minut przed końcem spotkania jedna z akcji Znicza zakończyła się zdobyciem wyrównującego gola. Strzelcem bramki był Szymon Pawlak, a asystę zaliczył Szymon Cieloch. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie pomimo starań całego zespołu i spotkanie zakończyło się ostatecznie remisem 1:1.

Dziękujemy całej drużynie za bardzo dobrą grę do ostatniego gwizdka.
Rodzicom dziękujemy za donośny i kulturalny doping.