Weekendowe granie

W najbliższy weekend czekają nas dwa niedzielne mecze. Jeden w ramach rozgrywek Mzpn-u, drugi  w ramach sparingu. Semp 2 zagra swój mecz ligowy w Otwocku o godzinie 16.30 ( ul. Sportowa 1 ). Zbiórka na miejscu o godzinie 15.40. Skład na to spotkanie: Dąbrowski, Giguere, Jaworski, Majek, Pacek, Zabłocki, Żubiński, Cieciura, Mieścicki, Galewski, Radomski

Drugi mecz odbędzie się o godzinie 10 na orliku przy ul. Bażantarni 3. Zbiórka na miejscu o godzinie 9.30. Skład na to spotkanie: Bala, Chmielewski, Dominiewski, Gawryluk, Marczak, Muczyński, Nowicki Adrian i Daniel, Ołowski, Piskała, Troczyński, Wójtowicz, Morachański, Bąk, Buczek, Jeremi.Żubiński- proszę o potwierdzenie sms-em udziału Państwa dzieci w tym sparingu.Obowiązują stroje treningowe.