Polonia Warszawa - Semp Ursynów 1:10

bramki: Nowakowski x3, Podpora x2, Januszko x2, Grzywaczewski, Majek x2

asysty: Majek x2, Grzywaczewski x2, Nowakowski x3

Plusy meczu: Oszkiel i Nowakowski- zawodnicy meczu, Podpora, Sauś, Januszko

Sparing z Polonią Warszawa udało się załatwić w ostatniej chwili gdy dowiedziałem się że nasz mecz ligowy jest przełożony na poniedziałek. Z tym zespołem mierzyliśmy się już kilkukrotnie i były to przeważnie zacięte pojedynki, tak więc uważam że i tym razem było warto zagrać z tym zespołem. Warunki do gry dla naszej drużyny były idealne. Mam tu na myśli przede wszystkim rozmiary boiska na jakim przyszło nam w dniu dzisiejszym grać. Mam zawodników szybkich, wybieganych i gra na dużym boisku jest dla nas na pewno dużym atutem. Mimo że wynik jest dla nas więcej niż korzystny, nie do końca jestem zadowolony z naszej gry. Może inaczej...Jestem zadowolony ale wydaje mi się że mogło to wyglądać o wiele lepiej. Zbyt dużo (mimo wszystko) było strat w rozegraniu piłki, szwankowała na pewno skuteczność, ale  bez dwóch zdań byliśmy strona dominującą w przekroju całego meczu. Po raz kolejny brakuje mi gry 1v1 i w następnym meczu na pewno zawodnicy dostaną indywidualne zadania związane z tym elementem gry. W następnym... czyli już jutro, tak więc liczę na poprawę i do zobaczenia!!!