Wyniki

W dniu dzisiejszym obie nasze grupy rozegrały mecze kontrolne z drużyną Agape Białołęka.Oba mecze przegraliśmy, ale były to ciekawe sprawdziany umiejętności  naszych zawodników, w szczególności chłopców którzy od niedawna funkcjonują w naszym zespole. Muszę przyznać że były to sprawdziany udane. Co łączy oba te mecze?- nieprawdopodobna nieskuteczność. Zarówno II jak I grupa stworzyła pod bramką przeciwnika bardzo dużo sytuacji do zdobycia gola. Jeżeli w pierwszym meczu Sempa II gra była bardziej wyrównana, ale ze zdecydowanym wskazaniem na Agape, tak Semp I w swoim spotkaniu zupełnie zdominował drużynę z Białołęki, co rusz nękając bramkarza gospodarzy strzałami z różnych odległości. Cieszy bardzo sposób w jaki dochodziliśmy do sytuacji: czy to gra 1v1, gra na 1-2 kontakty, gra z pominięciem drugiej linii, ten mecz mógł się naprawdę podobać. Trzeba również przyznać że zawodnicy z Agape "co mieli to wykorzystali", i wielkie brawa dla nich z tego powodu. Na pewno dużo lepiej mogliśmy zachować się w kilku sytuacjach przy wyprowadzaniu piłki. Nie twierdzę że ten element gry u nas nie funkcjonował, funkcjonował i to nawet bardzo dobrze, ale niestety po indywidualnych błędach w niektórych sytuacjach padały bramki dla przeciwników. Drugi element w którym powinna nastąpić poprawa to gra po stracie piłki, a tak naprawdę jej faza końcowa czyli kontratak. Trzeba przyznać że Agape wyprowadzało zabójcze kontry, które dosyć często kończyły się stratą bramki. Paradoksalnie jestem jednak bardzo zadowolony z gry drużyny, i  mogę z pełnym przekonaniem napisać że wynik miał tu naprawdę drugorzędne znaczenie. Jeżeli chodzi o Sempa II trochę trwało zanim chłopcy na dobre "weszli w mecz". Może zawodnicy z Agape na ten czas mieli troszkę większe umiejętności techniczne, tak mój zespół w wielu sytuacjach pokazał bardzo duże serce do gry. W tym meczu również stworzyliśmy dużo sytuacji do zdobycia gola, a ilością sytuacji 1v1 z bramkarzem mógłbym obdzielić przynajmniej 2 mecze. Dodatkowo chciałem pochwalić nowych zawodników którzy zagrali w obu drużynach. Z każdego z nich jestem zadowolony i mam nadzieję na więcej.

Agape Białołęka II - Semp II Ursynów 11:3

bramki: G. Pacek, K. Flakiewicz x2

asysty: A. Ołowski, B. Cieciura

Plusy meczu:

Eryk Zabłocki

Bartosz Cieciura - zawodnik meczu

Karol Flakiewicz

Aleksander Ołowski

Gerard Pacek

Agape Białołęka I - Semp I Ursynów 7:3

bramki: L. Dąbrowski, Sz. Majek, M. Łaz

asysty: P. Korzeniowski