MKS KORONA GÓRA KALWARIAI - SEMP II 3:1(1:0:)
II liga MZPN D1 Grupa 3 - 5 kolejka
29 września 2018⏰9:10 : 11:20
Boisko: Góra Kalwaria ul. Wojska Polskiego 44
8' MKS Korona na 1:0, 39' MKS Korona na 2:0, 44' MKS Korona na 3:0, 52' Olgierd Wełna na 3:1
Kolejny mecz i niestety brak zdobyczy punktowych. W słoneczny sobotni poranek ruszyliśmy na spotkanie do Góry Kalwarii, gdzie czekała na nas miejscowa Korona. Warunki idealne do gry, słoneczko, 11 C i naturalna murawa. Mecz rozpoczynamy pełni nadziei , na początku wypracowujemy sobie 2-3 sytuacje bramkowe. Niestety brak skuteczności, zimnej krwi . Bo 1-nej z sytuacji przeciwnicy wyprowadzają kontrę i robi się 0:1. Mecz toczy się w środkowej strefie, mało jest akcji skrzydłami, czy zmian strony. To my prowadzimy grę, ale przeciwnicy są groźni w kontrach, które są zatrzymywane przez naszych obrońców i sporadycznie przez bramkarza. Druga część spotkania to nasza przewaga, niestety po prostych błędach przy wyprowadzaniu piłki, tracimy bramkę numer 2. Po niej jakby uszło powietrze z naszych chłopców, Gramy indywidualnie, nie zespołowo a ten sposób nie da osiągnąć dobrego wyniku, czy tez ładnej gry. W dodatku po zamieszaniu pod nasza bramką , przeciwnicy ‘wbijają” nam kolejną bramkę. My potrafimy odpowiedzieć tylko 1-ną . Gol to zasługa Olgierda, który zdobywa swoją pierwsza bramkę w naszych barwach. Pod koniec wkrada się nerwowość i nie potrzebne faule. Po jednym z nich jesteśmy zmuszeni zmienić bramkarza. Mimo przedłużenia połowy o 5 minut nic się już nie zmienia. Wracamy w kiepskich nastrojach do Warszawy. Nasuwa się pytanie co się dzieje, gdzie jest zespół , który w poprzednim sezonie walczył , prezentował skuteczną i ładną dla oka grę. No cóż już za tydzień start rundy rewanżowej. Mamy 3 pkt na koncie , na wiosnę mieliśmy po pierwszej rundzie 11.Gramy dalej, co nam innego pozostaje.