Uks Irzyki - Semp Ursynów 2:5

Bardzo dobre spotkanie rozegrali w dniu dzisiejszym nasi zawodnicy. Przeciwnikiem była drużyna które swoje mecze mistrzowskie na co dzień gra w 1 lidze, tak więc dla naszych piłkarzy był to bardzo pożyteczny sparing. Jak napiszę że cały mecz dominowaliśmy nad przeciwnikiem to raczej się nie pomylę. W większości takich sytuacji pojawiają się bramki dla drużyny prowadzącej grę, ale tym razem było troszkę inaczej. Do końcówki 3 kwarty przegrywaliśmy 0:2, a o taki przebieg meczu mogliśmy mięć pretensje tylko do siebie. Atakowaliśmy na przeróżne sposoby- prawą i lewą stroną, środkiem, po grze 1v1 bądź próbowaliśmy strzałów z dystansu. Nasza gra mogła się podobać, brakowało tylko wisienki na torcie, czyli goli. Kiedy już szykowaliśmy się do przerwy po 3 kwarcie fantastycznym dograniem do Oskara Mareckiego popisał się Patryk Korzeniowski i wreszcie doczekaliśmy się upragnionej bramki. W 4kwarcie chłopcy z Uks Irzyki opadli z sił i ostatecznie mecz zakończył się zasłużonym naszym zwycięstwem 5:2.

Uks Irzyki - Semp Ursynów 2:5

bramki: O. Marecki x3, P. Korzeniowski, F. Nowakowski