Udany rewanż za basen z UKS Tarczyn

To był mecz który trzeba było wygrać. Nawet nie chodziło o zdobycz punktową, lecz o poprawienie nastrojów w drużynie po meczach z OKS Otwock i MKS Piaseczno.

W sobotni poranek mogliśmy docenić, że gramy pod balonem. Mecz rozpoczęliśmy bardzo skoncentrowani. Pierwsza bramkę w 3 minucie strzelił Julek Turowski po podaniu Kuby Juszczuka. Z sektorów kibiców gości jak i ławki trenerskiej było słyszeć , że był spalony. Należy pamiętać że pozycja spalona, to nie to samo co spalony. Po zdobyciu bramki cały czas atakowaliśmy, kolejną bramkowa sytuacje wypracowaliśmy w 8 minucie. Po rzucie rożnym, strzałem z główki popisał się nasz kapitan Bartek. Mecz cały czas był pod nasza kontrola, niestety zawodziła skuteczność. 3 minuty przed końcem 1szej połowy , przypomniał o swoim istnieniu Leon Dąbrowski, który popędził na bramkę Tarczyna i w sytuacji sam na sam zachował zimna krew ustalając wynik na 2:0.

Druga połowa to również pełna kontrola z naszej strony , obfitująca w 3-4 sytuacje bramkowe. Niestety nie zostały one zamienione na bramkę . Tak jak w 1szej połowie zawodziła skuteczność, czy to po strzałach Kuby mazurka czy Julka. Do końca meczu nic się nie zmieniło i drużyna z Ursynowa odniosła zwycięstwo. Przeciwnik w przekroju całego meczy miał 1-2 sytuacje, które były zagrożeniem pod nasza bramka.

Należy pochwalić cały zespół za zaangażowanie , wole walki, która doprowadziła do końcowego sukcesu.

Mamy to:

Bramki:

Semp II Ursynów 2006 - UKS Tarczyn 2:0 (2:0)

I połowa: 3' ' Julek Turowski na 1:0 asysta Kuba Juszczuk, 27' Leon Dąbrowski na 2:0 asysta Piotrek Kursa