Turniej w Nadrzeczu- wyniki

bramki: M.Podpora x3, D. Januszko

Semp Ursynów - Marcovia Marki 2:2

bramki: M. Podpora x2

W końcowej klasyfikacji turnieju zajęliśmy 4 miejsce. Pierwsze dwa zajęły odpowiednio Jagiellonia Białystok i Korona Kielce. Z pierwszą zremisowaliśmy 1:1 , z drugą wygraliśmy 4:1. Te wyniki pokazują że jesteśmy w stanie nawiązać walkę z najlepszymi w tej kategorii wiekowej. Trudno jest w tym krótkim opisie nie wspomnieć o jednym wydarzeniu (a tak naprawdę o 7) które charakteryzowało turniej w naszym wykonaniu: mianowicie w każdym z 7 meczów jakie rozegraliśmy w Nadrzeczu jako pierwsi w pierwszej minucie traciliśmy bramkę, dodatkowo często odbywało się to po naszych rażących błędach w defensywie. Żeby nie było napiszę również że potrafiliśmy się w większości takich sytuacji podnieść, wrócić do gry, często wygrywając takie mecze bądź je remisując. W pamięci mam również bardzo piękną bramkę zdobytą przez Szymona Majka z rzutu wolnego. Nie oglądałem wszystkich spotkań, ale z pewnością była to jedna z najpiękniejszych bramek turnieju. Nie będę dziękował drużynie za walkę i takie tam bo to powinno być normą, podziękuję im za emocję jakie dostarczyli trenerowi, rodzicom oraz innym uczestnikom turnieju.