Talent Cup

Talent Cup

Talent Cup

W najbliższą niedzielę weźmiemy już po raz trzeci udział w turnieju Talent Cup organizowanym przez Talent Targówek. Zawody odbędą się w hali sportowej przy ul. Ossowskiego 25. Koszt turnieju podam na miejscu ponieważ nas nie poinformowano. Wystawiamy 2 drużyny. Semp II gra pierwszy mecz o 9.12 więc zbieramy się wszyscy na miejscu o godzinie 8.30, a z Sempem I o godzinie 11.20. Poniżej regulamin turnieju do zapamiętania przez zawodników ( będę przepytywał):

Piłka: zawody rozgrywane są piłką numer 4.
Rzut karny: wykonywany z odległości 7 metrów.
Auty: po wyjściu piłki na aut następuje wprowadzenie jej do gry podaniem nogą (piłka nie może oderwać się od podłoża).
Stałe fragmenty gry: zawodnicy drużyny broniącej muszą znajdować się w odległości 4 metrów od piłki.
Strój: drużyny zobowiązane są ubrać się w jednolity strój i obuwie sportowe.
Kary: za rażące przewinienia zawodnik może być usunięty z boiska na karę 2-5 minut lub zdyskwalifikowany z Turnieju.
Zasady dodatkowe: kategoryczny zakaz strzału z połowy przy rozpoczęciu meczu od środka; bramkarz grę wznawia wyłącznie ręką – piłka nie może przekroczyć połowy boiska.
Wszystkich zawodników obowiązuje posiadanie legitymacji szkolnych oraz aktualnych badań lekarskich.
Pozostałe przepisy zgodne z wymogami ustalonymi przez PZPN i MZPN.