Szkoła Brytyjska - Semp Ursynów 2:10

bramki: Dąbrowski, Oszkiel, Majek x2, Polkowski, Grzywaczewski, Korzeniowski, Marecki, Nowakowski, Pollok

asysty: Nowakowski x3, Oszkiel

Plusy meczu: Sauś, Nowakowski

Cieszy wygrana, liczba straconych i strzelonych bramek, tylko gra nie cieszy. Czasami w życiu młodego piłkarza i nie tylko przychodzi taki dzień że mało co mu wychodzi na boisku.

Mam nadzieję że taki dzień przydarzył się nam dzisiaj, i już przez dłuższy czas u nas nie zagości. Dzisiejsze spotkanie można podsumować na podstawie tabeli strzelców, każdy wniósł coś od siebie ( strzelili wszyscy oprócz bramkarza), ale nie było takiego zdecydowanego lidera którego można by wskazać. Mam nadzieję że już w najbliższą środę dojdzie do naszego spotkania z drużyną Escolii, i ta gra będzie wyglądać zdecydowanie lepiej niż w dniu dzisiejszym.

Do zobaczenia na treningu.

Relacja z meczu.