Styczniowe sparingi

Witam. Podaję terminy styczniowych sparingów. W tygodniu poprzedzającym wyjazd na obóz planowany jest sparing z Legią Warszawa lub Irzykami. 17 stycznia (Niedziela) normalnie trenujemy. II grupa ma trening o g.9, natomiast I o g.10.15.

16 styczeń - ul. Zbaraska 3 - sparing ze Zwarem Międzylesie o g.16.30 ( na dwie grupy- oba mecze jednocześnie)

22 styczeń (Piątek)- ul. Zbaraska 3- sparing z Polonią Warszawa o g.20.30 ( na dwie grupy- oba mecze jednocześnie) - w tym sparingu bierze udział gr.1 oraz kilku chłopców z gr.2

23 styczeń - sparing z Liderem Ursynów na Koncertowej- tylko dla chłopców z gr.2

Sparingi na ul. Zbaraskiej wiążą się z opłatą 250 zł za obie grupy. Komu taki układ nie pasuje proszę o info. Składy na sparing ze Zwarem podam po czwartkowym treningu.