Sobotnie granie- wyniki

Semp Ursynów - Talent Targówek 17:0

bramki: P. Korzeniowski, F. Nowakowski x4, K. Jaworski x2, J. Oszkiel, Sz. Majek x3, F. Pollok x2, A. Mikulski, M. Sauś x2, M. Łaz,

asysty: F. Nowakowski, P. Korzeniowski x2, O. Marecki x3, M. Łaz, J. Oszkiel x2, F. Pollok

Plusy meczu:

Patryk Korzeniowski, Franek Nowakowski, Jakub Oszkiel, Franek Pollok, Mikołaj Sauś, Kai Jaworski, Szumon Majek, Antoni Mikulski, Mateusz Łaz

Tak myślałem co napisać o tym meczu i przytoczę tylko jedno zdanie trenera drużyny przeciwnej: Masz naprawdę porządną drużynę, wszystko robione "na szybkości", dobry mecz.

Relacja z meczu.

Semp Ursynów II - Legia Warszawa - 2:8

bramki: L. Dąbrowski x2

asysty: D. Januszko, L. Troczyński

Plusy meczu

Dawid Januszko  Mikołaj Stasiak Leon Dąbrowski - zawodnicy meczu, Bartek Cieciura, Wiktor Polkowski

Dzisiejszy wynik nie do końca oddaje to co działo się w rzeczywistości w tym spotkaniu. Legia strzeliła osiem goli , my tylko 2, ale kultura gry i liczba stworzonych sytuacji była po naszej stronie.

Chłopcy zagrali tak jak chciałem, czyli grali piłką po ziemi, akcje nie były przypadkowe, brakowało jedynie wykończenia. Rzadko to robię, ale chciałem wyróżnić z tego spotkania nasze trzy plusy meczu: Dawid i Mikołaj praktycznie bęzbłędni w grze defensywnej, a Leon oprócz zdobytych bramek wygrał mnóstwo pojedynków 1v1, wykonał mnóstwo sprintów, i tylko on wie ile sił kosztował go ten mecz. Sporo bramek było spowodowane indywidualnymi błędami naszych zawodników, również skuteczność była na bardzo słabym poziomie, i można by napisać tylko tyle, ale ąż tyle do poprawy w naszej grze.

Relacja z meczu.

Semp Ursynów III - Lider Ursynów 4:11

bramki: M. Mieścicki x3, J. Okła-Anuszewski

Plusy meczu:

Mateusz Mieścicki- zawodnik meczu, Aleks Ołowski, Janek Piskała, Szymon Chmielewski

Mało brakowało a ten mecz wogóle by się nie odbył. Powodem była liczba zawodników jaka się stawiła po naszej stronie. Bardzo mi zależało na tym aby nasi zawodnicy zmierzyli się z drużyną z zewnątrz, trzy razy potwierdzałem naszych dzisiejszych przeciwników, ale okazało się że to my mieliśmy problem ze stawieniem się w optymalnej liczbie na dzisiejszym meczu. Z tego też powodu od dnia dzisiejszego powołania będą również dla konkretnych zawodników z grupy 2. Na mecz stawiło się 7 zawodników co oznaczało że nie mieliśmy żadnego zawodnika na zmianę. Muszę przyznać że fragmentami byłem naprawdę dumny z gry jaką prezentowali nasi zawodnicy, doceniam ich wysiłek jaki włożyli w ten mecz, cieszę się że moje motywujące pokrzykiwanie w pozytywny sposób na nich podziałało. Jeżeli spojrzymy na sam wynik, to oczywiście Lider Ursynów wygrał z nami zdecydowanie, można też spojrzeć na to z innej strony, i przytoczyć tutaj naszą niesamowitą nieskuteczność jaka towarzyszyła nam niemal w każdej akcji pod bramką przeciwnika. Są zawodnicy z naszej drużyny którzy oddali ok 10 strzałów w tym meczu, będąc w większości sytuacji praktycznie 1v1 z bramkarzem i nie przełożyło się to na bramki. Skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skuteczność- to takie krótkie podsumowanie naszej dzisiejszej gry z negatywnej perspektywy. Dodam do tego jeszcze grę na bramce poszczególnych zawodników. Mimo wszystko jestem naprawdę zbudowany postawą mojej drużyny przez większą część spotkania, grą bez dłuższego wypoczynku, co tu dużo pisać chłopcy mają u mnie bardzo dużego plusa.

Kilka fotek z dzisiejszego spotkania.