Semp II pokonuje Victorię Głosków 12:0

Pewna wygrana na koniec rozgrywek

Festiwal strzelecki

Gdy przyjeżdża outsider tabeli, drużyna, która nie była w stanie zdobyć nawet jednego punktu w ciągu 9 dotychczasowych meczy, ciężko spodziewać się innego wyniku jak wysokie zwycięstwo Gospodarzy.

Nie było też inaczej, drużyna SEMPA II pokonała Viktorię Głosków 12:0, ani przez chwilę nie pozostawiając złudzeń drużynie przyjezdnych na korzystny wynik.

Przed meczem wydawało się, że stawką meczu jest jedynie dobra zabawa i celebrowanie zasłużenie wywalczonego awansu ( z 2-giej pozycji), jednak układ pozostałych meczy w grupie sprawił, iż efektowne zwycięstwo wywindowało SEMP II na pierwsze miejsce w grupie. Zastanawia niespodziewana niemoc dotychczasowego lidera tabeli i jednocześnie faworyta do awansu drużyny Józefovi Józefów, która przegrywając trzy ostatnie mecze zaprzepaściła wydawało się pewny awans do następnej klasy rozgrywkowej.

Kibiców ursynowskiej drużyny zapraszamy do śledzenia poczynań zawodników już po wakacyjnej przerwie. Dla młodych piłkarzy będzie to o tyle interesujący sezon, iż przyjdzie im rywalizować już na większych boiskach i w większej liczbie zawodników (z 6 zmiana na 9).

A wszystkim zawodnikom, sztabowi trenerskiemu oraz kibicom SEMPA życzymy słonecznych i pełnych uśmiechów wakacji. Do usłyszenia już wkrótce!

Semp II Ursynów - Victoria Głosków 12:0 kwarty (2:0, 2:0, 5:0. 3:0)

I kwarta: Szymon Majek na 1:0 asysta Krzysiek Radomski, Piotr Kursa na 2:0 asysta Eryk Zabłocki

II kwarta: Piotr Kursa na 3:0, Szymon Majek na 4:0 asysta Kuba Mazurek

III kwarta: Kuba Mazurek na 5:0 asysta Szymon Majek, Mateusz Mieścicki na 6:0 asysta Kuba Mazurek, Mateusz Mieścicki na 7-0 asysta Patryk Korzeniowski, Eryk Zabłocki na 8:0 asysta Patryk Korzeniowski, Patryk Korzeniowski na 9:0

IV kwarta: Krzysiek Radomski na 10:0, Kuba Mazurek na 11:0, Krzysiek Radomski na 12:0