Porażka z Deltą Warszawa 2:6

III kolejka RW, I Liga MZPN D2 Gr2, SEMP I Ursynów – Delta Warszawa 2-6 (1-5)

Mecz – nauczka. Przegraliśmy z bardzo agresywnie grającym przeciwnikiem, który w pierwszej połowie naszych chłopców wyraźnie zdominował, często niestety bardzo niesportowymi zagraniami. Na dodatek sędzia nie pomagał sprowadzić tego pojedynku na grunt fair play, szczególnie w pierwszej połowie. Dopiero w drugiej części zawodnicy Delty byli pięciokrotnie odsyłani na ławkę, m.in. za faule bez piłki. Cóż, takich przeciwników też przyjdzie nam spotykać na naszej drodze i trzeba nauczyć się z nimi grać. My dalej trenujemy futbol.

Żeby jednak komentarz był pełen, to w tych momentach, kiedy futbol pojawiał się na boisku, miło się oglądało grę obu drużyn. Bardzo szybka gra obu zespołów mogła się podobać. Kilka minut naszej słabości pod koniec pierwszej połowy zdecydowało o wysokiej przegranej.

5’ Majchrowski
36’ Maciejewski