Podsumowanie weekendu 24-25.03.2018

Przygotowania do Ligi MZPN w SEMPie 2006 idą pełną parą. Chłopcy od dawna nie mieli wolnego weekendu, a ten był szczególnie pracowity.

SEMP II sobotę spędził w Krubinie na Turnieju Mewa Krubin Cup. Grało w sumie 9 drużyn: FDA Wieliszew, ZWAR Warszawa, Mazur Radzymin, Lider Zakroczym, Bóbr Tłuszcz, Progres Warszawa, Orlęta Mroków, gospodarze Mewa Krubin i SEMP II Warszawa. Bilans naszych meczy w grupie to trzy zwycięstwa i jedna przegrana, zwycięstwo w półfinale nad FDA Wieliszew i ostatecznie II miejsce po finale ze ZWARem.

Poranne sparingi SEMPa I były również niezłym treningiem mentalnym dla rodziców

W sobotę odwiedzili nas koledzy z Lublinianki Lublin. Mecz miał typowo kontrolny charakter, obie drużyny testowały różne schematy rozegrania piłki. Intensywne 90 minut gry zakończyło się wynikiem 3-4, po dwóch bramkach Michała Podpory i jednej Krzysia Radomskiego.

W niedzielę skoro świt stawiliśmy się na Międzyparkowej w gościnie u Varsovii. Przeciwnik mimo mocno okrojonego składu zawiesił poprzeczkę dość wysoko i stawiał opór dopóki wystarczyło im sił. Dysponując długą ławką (nasz sobotni skład został jeszcze uzupełniony przez Patryka, Daniela i Maćka), trener Marcin testował różne kombinacje składów i pozycji na boisku. Mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla nas, po dwóch bramkach Patryka i jednej Kapiego.