II kolejka rozgrywek przed nami

W najbliższy weekend przed nami 2 kolejka rozgrywek MZPN.

Drużyna Sempa I rozegra spotkanie z UKS Iwiczna w sobotę o godzinie 10:00 na boisku  w Nowej Iwicznej  przy ul. Krasickiego 56. Zbiórka o godzinie 9.20. Przypominam o legitymacjach i ochraniaczach.

Semp I: Korzeniowski, Marecki, Nowakowski, Oszkiel, Pollok, Kaczmarski, Jaworski, Mikulski, Żubiński

W I szej kolejce grali z zespołem Delta II Warszawa.

Boisko drużyny UKS Iwiczna

Drużynę Sempa II czeka wyjazdowe spotkanie i daleka droga na stadion LKS Mazowsze Miętne. Mecz zaplanowany na  niedziele 10 kwietnia o godzinie 14:00. Zbiórka na miejscu o godzinie 13.20. Boisku znajduje się w Miejscowości Miętne przy ul. Główna 49. Przypominam o legitymacjach i ochraniaczach.

Semp II: Dąbrowski, Januszko, Polkowski, Cieciura, Troczyński, Zabłocki, Dominiewski, Łaz, Sauś, Grzywaczewski

W I szej kolejce grali z zespołem STF Champion.

Boisko UKS Mazowsze Miętne