3 pkt Sempa II Ursynów po meczu w Tarczynie

II liga MZPN D2 Grupa 3 - 4 kolejka
 5 maja 2018
 9:15 : 11:30
 Boisko: ul. Szarych Szeregów 8 Tarczyn
 4’ Julek Turowski na 0:1, 13’ Kuba Mazurek na 0:2 asysta Julek Turowski, 31’ Przemek Karolak na 0:3 asysta Piotrek Kursa, 43’ Albert Pamrowski na 0:4 asysta Przemek Karolak, 48’ Julek Turowski na 0:5, 51’ Szymon Majek na 0:6 asysta Piotrek Kursa

W sobotni poranek chłopcy z ekipy Semp II wybrali się na mecz 4 kolejki do Tarczyna. Data spotkania była bardzo niefortunna, gdyż wypadała w końcówce majówki. Frekwencja na meczu pokazała, że mecz był ważniejszy niż wypoczynek. W pamięci mieliśmy poprzednia wyprawę do zespołu UKS Tarczyn i mecz piłki wodnej. Mecz zaczęliśmy skoncentrowani i z planem zdobycia kolejnych 3 punktów. Pierwsze minuty w tym spotkaniu pokazały, że to my będziemy dyktować warunki. Już w 4 minucie Julek popisał się indywidualna akcją i prowadziliśmy 1:0. Po zdobyciu bramki cały czas dążyliśmy do zdobycia kolejnej bramki. Przeciwnicy ograniczali się do nielicznych kontrataków i prób strzałów, które bardzo pewnie bronił Kacper. W 13 minucie Kuba Mazurek podwyższył wynik na 2:0 i założenia przedmeczowe zaczynały nabierać realnych kształtów. Należy odnotować bardzo fajną grę 3-ech naszych obrońców - Maniurę – Łazika – Wasila, która w większości przypadków kasowała ofensywne akcje chłopców z Tarczyna. Do końca pierwszej połowy już nic się nie zmieniło. Drugą połowę zaczęliśmy mocnym przytupem, bo już 1 minucie bramkę strzelił Przemo. Wynik brzmiał 3:0. Z ławki trenerskiej dobiegały okrzyki , „chłopcy gramy jakby był wynik 0:0”. Widać było że drużyna mocno wzięło sobie te słowa do serca. Co chwile sunęły ataki na bramkę gospodarzy. Po kolejnej akcji i strzale Przemka, bramkę odbił piłkę w bok, gdzie dopadł ją Albert i zrobiło się już 4:0. Była to 43 minuta spotkania. Kolejna bramka może być ozdobą tej rundy, mocny i precyzyjny strzał Julka i mieliśmy już 5:0. W tej części spotkania było już widać, że chłopcy maja pełną wiarę w swoje możliwości. Kropkę nad i w 51 minucie postawił Szymon, który dobił strzał w słupek oddany przez Pikeja. Spotkanie kończymy wynikiem 6:0. Zostajemy w grze, cieszy kolejny mecz na 0 z tyłu. Przed nami kolejne spotkania, wyniki przychodzą, ciężko pracujemy na treningach i robimy swoje.